Styrelse


Ordf. Tommy Fält  ordf@staffanstorpsslaktforskare.se


Ledamot Cecilia Cavallin  cecilia@staffanstorpsslaktforskare.se


Sekreterare Kerstin Karlsson  kerstin@staffanstorpsslaktforskare.se


Kassör Anita Börkén  anita@staffanstorpsslaktforskare.se


Ledamot 


Ledamot Gerd Hjortsberg  gerd@staffanstorpsslaktforskare.se


Ledamot Lars Ahlström lars@staffanstorpsslaktforskare.se


OBS E-postlänkarna går ej att klicka på direkt, utan markera, kopiera och klistra in den i Din e-posthanterare. Detta för att undvika spam.